• Стрижки та Укладки

  Стрижка в салоні краси в центрі Києва, Чоловіча стрижка Французький квартал 2, Жіноча стрижка на Либідській, Укладка на браш, Голівудські локони, Вечірня зачіска в центрі Києва, Весільна зачіска, Афронакрутка Київ, Зачіска на виїзд Київ, Плетіння кіс, Плетіння з канекалоном на Предславинській, Миття голови в салоні краси поруч

 • Фарбування/додаткові послуги

  Фарбування волосся в салоні краси в центрі Києва. Тонування волосся Київ. Air Touch на Предславинській, Эир Taч Французький 2. Приховане фарбування волосся на Либідській, Піксельне фарбування Київ, Балаяж Французький квартал 2, Шатуш, Складне фарбування волосся поруч, Омбре, Мілірування Київ, Вихід з чорного, Корекція невдалого фарбування, Колорист Французький квартал 2.

 • Захист при фарбуванні/додаткові послуги

  Відновлення волосся Київ, Реконструкція волосся Французький квартал, Захист волосся при фарбуванні, Захист шкіри голови при фарбуванні волосся.

 • Завивка та розгладжування/догляд та відновлення волосся

  Біозавивка волосся Київ, Завивка на Либідській, Розгладжування волосся Французький квартал 2, Догляд та відновлення волосся, Спа-догляд для волосся на Предславинскій, Ритуал Redken, Реконструкція волосся Французький2, Лікування волосся в центрі Києва.

 • Лікувальний догляд за волоссям

  Лікувальний догляд за волоссям Київ, Догляд Orising в центрі Києва, Лікування шкіри голови Французький квартал 2, Пілінг шкіри голови Київ, Лікування при випадінні волосся на Предславинській, Догляд проти лупи на Либідській, Захист шкіри голови перед фарбуванням

 • Візаж

  Корекція брів Київ, Фарбування брів в центрі Києва, Освітлення брів Французький квартал2, Фарбування вій на Либідскій, Ламінування вій на Предславинській, Ботокс для вій Французький2, Ламінування брів, Lihgt makeup, Денний макіяж ,Вечірній мейкап, Весільний макіяж в центрі Києва, Воскова депіляція обличчя, Візажист в центрі Києва.

 • Нігтьовий сервіс

  Манікюр Київ, Нарощення нігтів Французький квартал, Корекція нігтів в центрі Києва, Покриття гель-лаком на Либідській, Чоловічий манікюр Французький2, Чоловічий педикюр Київ, педикюр з покриттям на Предславинській, Комплексний догляд за руками в центрі Києва, Спа-догляд за руками Київ, Майстер манікюра Французький квартал2.